počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: CZK
Kategorie
Počítadlo přístupů
Online: 15
Dnes: 494
Týden: 5271
Celkem: 944467
Kontaktní formulář
Captcha Reload Image
http://www.firmy.cz/detail/12808081-blanche-obchod-cz-dobromerice.html

Obchodní podmínky

1) Identifikace provozovatele e-shopu (dále poskytovatel)

Adéla Mužíková, A. Jiráska 464, Dobroměřice
IČ: 72692979
 
Od 1.3.2017 přijímáme platby pouze na účet. Dobírky stále zasílám - po předchozí dohodě. Vzhledem k faktu, že platby budou přijímány pouze převodem na účet, EET se našeho eshopu netýká.
 
2) Charakteristika zboží a povaha služeb
Vzhledem k různorodosti zboží je u každého produktu popis složení. V případě neúplnosti popisu je poskytovatel ochotný poskytnout kupujícímu doplňkové informace.
 
3) Ceny zboží
Každý produkt má při svém popisu definovanou cenu včetně DPH 21%. Ceny jsou konečné a neobsahují náklady na dopravu. Cena u veškeré metráže je uvedena za půl metru! V případě, že je uvedena za jinou měrnou jednotku, může se jednat o chybu a je třeba dbát na obchodní podmínky.
 
4) Náklady na dopravu
Náklady na dopravu jsou závislé od vybraného způsobu dodání. Kupující si může vybrat způsob dodání:
- Doprava Českou poštou (záleží na množství, vzdálenosti dopravy a ceníku dopravce)
 
Cena za dopravu Českou poštou:
Balík do ruky 129,- Kč = garance doručení následující pracovní den od vyřízení objednávky
Balík na poštu 119,- Kč = garance doručení následující pracovní den od vyřízení objednávky. V případě zvolení odeslání jako balík na poštu se ujistěte, že to vaše pošta umožňuje. Nenabízejí to všechny pobočky!
 
Náklady na dopravu jsou vyčísleny při výběru jejího typu a množství objednávaného zboží v objednávce.
Kupující bude informován o konečné ceně i s dopravou ještě před ukončením objednávky.
 
Vyřízení objednávky:
Balíčky odesílám svozem České pošty. Zpracování objednávky trvá cca 3 pracovní dny od připsání platby za zboží. 
O odeslání zboží je zaslána informace e-mailem. Zpravidla posílám 2x týdně. Pokud chcete poslat zboží urgentně,
dejte mi prosím vědět mailem.
Skladové zásoby nemusejí být 100% aktuální, zboží prodávám na vícero serverech.
Případné změny v objednávce vždy řeším e-mailem.
 
V případě úhrady bankovním převodem je balík odesílán po připsání částky na bankovní účet.
O odeslání zboží je kupující informován e-mailem.
 

 

5) Způsoby platby

Objednávky lze uhradit pouze bankovním převodem. Platbu je nutné provést před dodáním zboží ve lhůtě uvedené v platebních podmínkách určených poskytovatelem po objednání zboží kupujícím.

Doba splatnosti je 7 dnů od objednání zboží. V případě neobdržení platby je objednávka stornována.

 

6) Doba, po kterou zůstává nabídka nebo cena v platnosti

V případě změny cen zboží se kupujícímu po řádném vyplnění objednávky výsledná částka k úhradě nemění. Pokud Vámi objednané zboží již nebudeme mít, budeme Vás informovat e-mailem nebo telefonicky.

 

7)  Odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dní (neplatí pro nákup podnikatelů při uvedení IČO)

Kupující má právo podle § 53 odst. 6 Občanského zákoníku do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit od smlouvy.
Pokud se kupující rozhodne pro odstoupení v této lhůtě, musí být splněny následující podmínky:
•    zboží musí být na náklady kupujícího doručeno, popř. zasláno na adresu prodávajícího (ne na dobírku)

 

Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.

Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží.

Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 14 denní lhůtě. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo smlouvy/prodejního dokladu, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží.

Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal. Nabízí-li prodejce v rámci určitého způsobu dodání zboží několik možností, je povinen kupujícímu nahradit nejlevnější z nich. Nejpozději ve stejné lhůtě je kupující povinen prodávajícímu zaslat nebo předat zakoupené zboží. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady vrácení zboží nese kupující.

Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.

Právo na odstoupení od smlouvy nelze uplatnit u smluv na dodání digitálního obsahu, nebyl-li dodán na hmotném nosiči, či u smluv o poskytování služeb, v obou případech za podmínky, že k plnění došlo s předchozím výslovným souhlasem kupujícího před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy; dále u smluv na dodávku služeb nebo zboží (vč. alkoholických nápojů), jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli prodávajícího; u smluv na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a u smluv na zboží, které podléhá rychlé zkáze, u zboží, které bylo nenávratně smíseno s jiným zbožím, nebo vyňato z uzavřeného obalu a z hygienických důvodů je nelze vrátit; u dodávky zvukových či obrazových nahrávek nebo počítačových programů, porušil-li kupující jejich původní obal; u dodávky novin, časopisů nebo jiných periodik; u smluv o ubytování, dopravě, stravování nebo využití volného času poskytovaných v určeném termínu nebo u smluv uzavíraných na základě veřejné dražby podle zákona upravujícího veřejné dražby.

 

Z výše uvedeného vyplývá, že nelze uplatnit odstoupení od smlouvy u metráže, kde je zboží upravováno na žádost klienta. Vždy se ale můžeme domluvit, vše je jen o vzájemné komunikaci.


8) Další ustanovení
Další ustanovení se řídí občanským zákoníkem. Poskytovatel si vyhrazuje právo měnit obchodní podmínky. Vzhledem k jednorázovému odběru zboží a všeobecným nadřazeným podmínkám v občanském zákoníku není poskytovatel povinný informovat kupujícího o změně podmínek.